SEKCJE BRANŻOWE W RAMACH ZZF

Sekcje są odpowiedzialne za zebranie informacji o potrzebach i problemach poszczególnych grup zawodowych, tak abyśmy wszyscy poznali specyfikacje pracy w innych pionach, a w rezultacie mogli popierać wzajemnie nasze postulaty, a także stworzyć ogólne zasady pracy dla wszystkich zatrudnionych przy produkcji filmów.

Docelowo sekcje mają pełnić funkcję podstawowych jednostek organizacji Związku, powinny mieć własną strukturę i regulamin, w ramach którego będą reprezentować interesy swojej grupy zawodowej na forum związku, a także organizować kursy i szkolenia.


Sekcja Continuity/Script Supervisor

Marzena Popławska – przewodnicząca
Karolina Fołtyn-Gmerek – wiceprzewodnicząca
Kamila Złakowska – wiceprzewodnicząca
kontakt: continuity.zzf@filmowcy.art

Sekcja Charakteryzacji

wybory w trakcie
kontakt: charakteryzacja.zzf@filmowcy.art

Sekcja Dźwiękowa

Zofia Moruś
Bartek Seredyn
Robert Czyżewicz
Marcin Popławski
kontakt: dzwiek.zzf@filmowcy.art

Sekcja Fotosów

Marcin Makowski – przewodniczący
Karolina Grabowska – wiceprzewodnicząca
kontakt: fotosy.zzf@filmowcy.art

Sekcja Grip

Szymon Polak
Paweł Traut
Maciej Szafnicki
kontakt: grip.zzf@filmowcy.art

Sekcja Kamerowa

Paweł Kincel – przewodniczący
Maciej Berski – wiceprzewodniczący
Krzysztof Włodarczyk – sekretarz
Maciej Sowilski
Jan Wachowski
kontakt: kamera.zzf@filmowcy.art

Sekcja Kaskaderów

Maciej Maciejewski – przewodniczący
Ryszard Janikowski – wiceprzewodniczący
Agnieszka Pawłowska – sekretarz
Mirosław Pisarek
Sylwester Zawadzki
Tomasz Krzemieniecki
Jacek Jeleń
kontakt: kaskaderzy.zzf@filmowcy.art

Sekcja Kostiumowa

Małgorzata Karpiuk
Dorota Roqueplo
Zofia Bebej
Katarzyna Adamczyk
Dominika Rutkowska
kontakt: kostiumy.zzf@filmowcy.art

Sekcja Operatorska

Agnieszka Kokowska – przewodnicząca
Rafał Paradowski – wiceprzewodniczący
Jacek Fabrowicz – wiceprzewodniczący
Artur Żurawski
Janusz Julo Sus
kontakt: operatorzy.zzf@filmowcy.art

Sekcja Produkcji

wybory w trakcie

Sekcja Oświetleniowa

Łukasz Cichecki – przewodniczący
Konrad Pruski – wiceprzewodniczący
Ryszard Kozak- wiceprzewodniczący
Mateusz Kuźniak
Dariusz Maliński
kontakt: swiatlo.zzf@filmowcy.art

Sekcja Reżyserska

Adam Santura
Katarzyna Dominiak
Agnieszka Olejnik
Marcin Krzysztof Sobociński
Sambor Wilk
kontakt: rezyserska.zzf@filmowcy.art

Sekcja Scenograficzna

Daria Dwornik – przewodnicząca
Kinga Babczyńska- wiceprzewodnicząca
Jarosław Jagodziński – wiceprzewodniczący
Kaśka Śląska
Mariusz Rzepecki
kontakt: scenografia.zzf@filmowcy.art